ما که هستیم؟

ما در اورنست تیمی منسجم هستیم که نقطه شروع داستانمان، زندگی، کار یا تحصیل در قبرس شمالی بوده است. بیش از ۷ سال است که تمام تمرکز و توان خود را روی مشاوره خرید ملک در قبرس شمالی گذارده‌ایم تا بتوانیم شما را در مسیر درست راهنمایی کنیم تا به موفقیت سرمایه‌گذاری و آرامش خاطر برسید. تیم اورنست به‌روزترین و کاربردی‌ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهد تا سرمایه خود را با خرید خانه در اقتصاد باثبات قبرس شمالی، حفظ کنید.
شما همراهی و مشاوره ما را در تمامی مراحل، از کسب اطلاعات و اینکه اصلا باید چرا قبرس شمالی را انتخاب کنید، گرفته تا بازدید از پروژه‌ها، اخذ اقامت و بازدید از قبرس شمالی خواهید داشت. ما تا مطمئن نشویم که شما بهترین تصمیم ها را گرفته اید، مثل یک دوست و مشاور همسفر شما خواهیم بود.

کارنامه ما

مطمئن باشید شما اولین مشتری ما نیستید. ما می‌دانیم که بدون جلب رضایت و صداقت نمی‌توان سال‌ها در یک حوزه تخصصی، خدمات‌رسانی کرد. کارنامه ما نشان می‌دهد که ارزش‌های سازمانی ما صداقت و تعهد به مشتریان است. نتیجه تلاش ما را می‌توانید در نظرات مشتریانی که به ما اعتماد کرده‌ و هم‌اکنون در قبرس شمالی صاحب املاک هستند بخوانید.

1
ما تا به حال بیش از ۱۰۰ پرونده موفق در کارنامه اورنست ثبت کرده‌ایم که برای ۷ سال عدد کمی نیست و تلاش می‌کنیم شما هم مشتری راضی بعدی ما باشید.
1
افتخار ما این است که به شما مشاوره رایگان دهیم. ما در اورنست تا به حال بیش از ۳۰۰۰ ساعت در خدمت شما بوده‌ایم و این عدد هر روز با اشتیاق ما و اعتماد شما افزایش می‌یابد.

اورنست، شروع یک رابطه است

ما دوست نداریم ارتباطمان با شما محدود باشد، به همین دلیل هم همراهی با شما را در تمام مسیر خانه‌دار شدنتان و طی مراحل زیر انجام خواهیم داد:

  • پس از خرید تا زمان تحویل کلید
  • ثبت سند
  • اخذ اقامت
  • خدمات اجاره برای مشتریان

حتی پس از آن هم به عنوان دوست برای یکدیگر باقی خواهیم ماند و هر زمان که سوالی یا نیازی داشته باشید می‌توانید روی ما حساب کنید.

مشاوران اورنست

ما دقیقا چه کمک‌هایی به شما می‌کنیم؟

اگر دوست دارید ارزش پول خود را حفظ و آن را بالاتر هم ببرید و قبرس شمالی را انتخاب کرده‌اید، باید به شما تبریک بگوییم. حالا ما به شما کمک می‌کنیم تا از این امتیازات برخوردار شوید:

  • بتوانید خانه‌ای پر از امکانات رفاهی، خوش‌ساخت، در نزدیکی ساحل و با استانداردهای مدرن در قبرس شمالی بخرید.
  • اقامت قبرس شمالی را به دست آورید.
  • خانه خود را با گارانتی اجاره دهید و به پوند، کسب درآمد کنید.
  • 3 روز اقامت رایگان بدون قید و شرط در قبرس شمالی داشته باشید و بعد تصمیم بگیرید که ثروت خود را در قبرس شمالی که طبق پیش‌بینی‌ها آینده خوبی خواهد داشت، سرمایه‌گذاری کنید.
  • ترنسفر فرودگاهی و بازدید رایگان از پروژه‌ها هم جزو خدمات ما برای شماست تا دغدغه جابجایی در طی سفر نداشته باشید.
هنوز تصمیم نگرفته‌اید؟

ما برای مشاوره رایگان همیشه در خدمت شماییم.

فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با هم آشنا شویم یا اگر مایلید روی علامت چت در واتس آپ در گوشه سمت راست صفحه کلیک کنید.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟