۳ درصد تخفیف نقدی و ۵ تکه لوازم آشپزخانه

مهمان اورنست باشید

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در کشور قبرس شمالی هستید، اما نمی دانید که شرایط شما برای خرید ملک در این کشور مناسب هست یا خیر با پر کردن فرم زیر می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید! همچنین در صورت خرید ملک پس از پر کردن این فرم شما از ۳ درصد تخفیف نقدی و ۵ تکه لوازم آشپزخانه به صورت رایگان بهره مند خواهید شد.

این فرصت را از دست ندهید

فرم درخواست مشاوره و ۶ روز اقامت رایگان

چرا خرید ملک در قبرس شمالی

قبرسِ شمالی، مورد علاقه سرمایه‌گذاران

قیمت های پایین‌تر از ایران

در حال حاضر شروع قیمت ملک در قبرس شمالی ۳۵۰۰۰ پوند انگلیس می باشد که در حال حاضر با احتساب پوند ۲۵۰۰۰ تومانی می توان با ۸۷۵ میلیون تومان در این کشور صاحب ملک شد و از آن جالب تر با ۲۵درصد پیش پرداخت یعنی با مبلغ ۲۲۵ میلیون تومان کلید منزل خود را تحویل بگیرید

شرایط پرداخت عالی

شاید اینکه می توان در قبرس شمالی با ۲۵ درصد پیش پرداخت قراداد رسمی ( به همراه مهر و تمبر دولتی ) صاحب ملک شد و همچنین پس از دریافت کلید و اقامت بتوان بین ۲۴ الی ۴۰ ماه اقساط بدون بهره پرداخت کرد، دور از ذهن و باور نکردنی باشد، اما تعداد بسیار بالایی از افراد ایرانی در هر ماه از این مزیت استثنایی در حال استفاده می باشند.

۶ روز اقامت رایگان

حتما تا الان جمله هم فال هم تماشا را بسیار شنیده اید، این جمله درباره کشور قبرس شمالی هم توسط شرکت اورنست میسر شده است، به طوری که افراد علاقه مند به خرید ملک در قبرس شمالی می توانند جهت بازدید از ۶ روز اقامت رایگان به همراه کلی امکانات رایگان دیگر استفاده نمایند.

تضمین اجاره با سود دهی مناسب

با توجه به تعداد بالای توریست ، افراد خارجی و جمعیت قابل توجه دانشجویان در کشور قبرس شمالی، تقاضای بالای برای اجاره مسکن به صورت کوتاه مدت و بلند مدت همواره وجود دارد که این امر باعث آسودگی خاطر سرمایه گذاران در بخش املاک می باشد.

به اعتماد مشتریانمان افتخار می‌کنیم

مشتریان ما چه می‌گویند

× چطور میتونم کمکتون کنم؟