شروع قیمت از 140 هزار پوند

Majestic Villa – Elegance

قبرس توجه سرمایه گذاران و گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب می کند. به لطف سرمایه گذاری هتل، گردشگری و املاک و دانشگاه هایی که در سال های اخیر در جمهوری ترک قبرس شمالی افتتاح شده است، تعداد افرادی که مایل به سرمایه گذاری در قبرس شمالی هستند نیز در حال افزایش است.

کد پروژه : DCM-251

   Şehit İlker Karter Caddesi, No: 140, Yeni İskele ویلا

با شرکت های ایمن کار کنید
در قبرس تقریباً 900 شرکت یا شخص املاک غیرقانونی یا ثبت شده وجود دارد. قبل از خرید ملک، مراجعه به دفاتر شرکتی که می‌خرید و زیر سوال بردن عضویت اتحادیه املاک به شما امکان می‌دهد از یک شرکت مطمئن و تحصیل کرده خرید کنید. مشتریان شرکت های عضو اتحادیه املاک و مستغلات TRNC در برابر هرگونه ضرر در فرآیند خرید تا سقف 100000 یورو بیمه می شوند.

در قبرس، خارجی ها می توانند 1 خانه، تا 1 هکتار زمین یا تا 5 هکتار زمین خریداری کنند. برای این کار، مجوز هیئت وزیران با خیال راحت توسط وکلای مجرب ارائه می شود. برای اتباع خارجی که خانه ای در TRNC خریداری می کنند، می توان اجازه اقامت دریافت کرد. با تمدید مجوزهای اقامت سالانه، امکان اقامت دائم در TRNC، افتتاح حساب بانکی و بهره مندی از کلیه خدمات عمومی وجود دارد.

قبل از خرید کالا به نکات زیر توجه کنید.

شما باید در زمان خرید مسکن قرارداد ببندید. ما قویاً توصیه می کنیم که با یک وکیل قرارداد ببندید و از حقوق خود محافظت کنید. برای انعقاد قرارداد و سایر درخواست ها، کارت شناسایی TR یا پاسپورت شما باید همراه شما باشد و ارائه شود. قرارداد از طرف 2 یا 3 نفر نیز قابل انجام است.
مهر قرارداد شما توسط ادارات مالیاتی TRNC با حق تمبر 0.5% باعث می شود که قرارداد شما در دفاتر رسمی معتبر باشد.
پس از انجام جستجوی “جستجو” ملک مورد نظر برای خرید و تایید وجود رهن در آن، ثبت قرارداد خود در اداره ثبت اسناد و املاک و “قرار دادن حاشیه” مانع از فروش ملک توسط فروشنده به شخص دیگری می شود. . از آنجایی که این فرآیند فقط توسط شما یا وکیل شما قابل حذف از دفتر سند است، امنیت شما اخذ خواهد شد.
پرداخت های خود از طریق وکیل یکی دیگر از نکات امنیتی است که ما در زمینه ثبت پرداخت های شما توصیه می کنیم.

تصاویر

امکانات

استخر شنا

کافه

بار

سوپر مارکت

محل بازی کودکان

ATM

شرایط پرداخت

پیش پرداخت

30%

اقساط ماهیانه

36

موقعیت

برای هر گونه سوال تماس بگیرید

همیشه سبز
SELVI HOMES
× چطور میتونم کمکتون کنم؟