شروع قیمت از 412 هزار و 500 پوند

ویلا ایده آل شما در قبرس شمالی

این پروژه مجموعه ای از ویلاهای  مجلل است که حریم خصوصی و انحصار را در اولویت قرار می دهد. هر ویلا با الهام از طراحی ویلاهای مدیترانه ای، موقعیت استراتژیکی دارد. این ویلاها در منطقه Yenibogazici در فاماگوستا، فقط 1000 متر با سواحل شنی بکر فاصله دارند و مناظر خیره کننده و فضای داخلی جادار و مطبوعی را ارائه می دهند.همچنین با وجود تجهیزات پیشرفته حداکثر راحتی شما را تضمین می کنند.

کد پروژه : PRF-582

  Yenibogazici/Famagusta, North Cyprus    ویلا

این پروژه درفاصله یک پیاده روی کوتاه از سواحل شنی Yeni Bogazici فاصله دارد. علاوه بر این، تنها 3 دقیقه با ماشین تا شهر تاریخی سالامیس باستانی و 5 دقیقه رانندگی تا شهر فاماگوستا فاصله دارد. موقعیت پروژه این امکان را فراهم می کند که تمام خدمات لازم را در نزدیکی خود داشته باشید و در عین حال حفظ حریم خصوصی و آرامش را فراهم می کند.

سه نوع مختلف ویلا موجود است که در مجموع 10 ویلا لوکس شامل 4 یا 3 اتاق خواب می باشد. علاوه بر این، یک بلوک از آپارتمان های دو طبقه که شامل 6 آپارتمان لوکس است، در طرح های 1+1 و 2+1 موجود است.

ویلاهای فوق لوکس به سبک مدیترانه ای محیطی آرام را فراهم می کند و در عین حال به تمام چیزهایی که قلب شما می خواهد نزدیک است.

تصاویر

نمای داخلی

امکانات

استخر

سونا

سوپرمارکت

باشگاه

منظره دریا

فضای سبز

رستوران

کافی شاپ

3+1 ویلا مجزا

3+1 ویلا ییلاقی مجزا

4+1 ویلا مجزا

شرایط پرداخت

پیش پرداخت

40%

تا تحویل کلید

60٪

موقعیت

برای هر گونه سوال تماس بگیرید

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

پروژه لوکس قبرس شمالی ملکی ایده آل و عالی
مدرن ترين و خاص ترين پروژه قبرس شمالي
× چطور میتونم کمکتون کنم؟