شروع قیمت از 100 هزار پوند

پروژه مسکونی نزدیک به دریا

مجموعه ای بی نظیر در چند قدمی یکی از زیباترین سواحل قبرس شمالی، شامل واحد های: استودیو، ۱خواب و ۲خواب

کد پروژه : NOS-464

  ینی اسکله         آپارتمان

این مجموعه شامل امکاناتی نظیر، سرسره آبی، کافه، آرایشگاه، مرکز تندرستی، فروشگاه، مینی مارکت خدمات نظافتی، زمین بازی کودکان و …
همچنین این مجموعه فقط ۱ دقیقه پیاده روی تا زیرگذری که منتهی می شود به ساحل بی نظیر لانگ بیچ فاصله دارد، سی لایف زندگی آرام به دور از شلوغی و هیاهو را برای شما فراهم کرده است.ب

مجموعه ای بی نظیر در چند قدمی یکی از زیباترین سواحل قبرس شمالی، شامل واحد های: استودیو، ۱خواب و ۲خواب

تنها چیزی که می توانید ببینید “آبی” است
یک منطقه مسکونی دوست داشتنی و بزرگ با منظره ای دیدنی، در فاصله چند قدمی لانگ بیچ. این شامل بلوک های آپارتمانی است که از آپارتمان استودیویی تا آپارتمان 2+1 را شامل می شود.
Sea Life Long Beach Residence به شما استخرهای شنا، مناطق حمام آفتاب، کافه و بار استخر، آرایشگاه، مرکز سلامتی، فروشگاه ها، مینی مارکت، خدمات نظافتی، زمین بازی کودکان، مناطق تناسب اندام در فضای باز و منطقه ای نزدیک برای باربیکیو و پیک نیک ارائه می دهد.

با 1 دقیقه پیاده روی از طریق یک گذرگاه زیرزمینی که به ساحل منتهی می شود، این منطقه همچنین یک سوپرمارکت و رستوران را در مجاورت خود فراهم می کند. Sea Life Long Beach Residence سبک زندگی آرامی را به دور از زندگی شلوغ و پر سر و صدا در شهر به شما ارائه می دهد.

علاوه بر این، تمام این امکانات رفاهی و سبک زندگی جدیدی که Sea Life Residence ارائه می‌کند، با قیمت مقرون به صرفه‌ای که فقط از 32900 پوند شروع می‌شود، ارائه می‌شود.

امکانات

آرایشگاه

اسب سواری

استخر کودکان

باربیکیو

باشگاه بدنسازی

پارک آبی

خدمات نظافتی

زمین بسکتبال

کافه

مینی مارکت

تصاویر

پروژه مسکونی نزدیک به قبرس شمالی

موقعیت

سوالی دارید؟

فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان اورنست طی ۲۴ ساعت آینده با شما تماس بگیرند

پروژه ای در مرکز فاماگوستا
مجموعه ای شیک نزدیک فاماگوستا
× چطور میتونم کمکتون کنم؟