شروع قیمت از  £270.000

ناتولوکس

گروه دووچ در 34 سال گذشته با پروژه هایی که بر اساس رضایت مشتریان، اعتماد و کیفیت بالا ساخته شده اند، به سرعت رشد کرده است. که ما را به یک پرچمدار در بخش خود تبدیل کرد.

کد پروژه : DON-325

   Tatlısu, İskele, Cyprus ویلا

هنگامی که در یک منطقه در هم تنیده با طبیعت توسعه می‌دهیم و طراحی خود را در یک مکان خاص ادغام می‌کنیم، ما این مسئولیت را داریم که از آن مکان حداکثر استفاده را ببریم. پروژه Natulux در Küçük Erenköy، در یک بسته بسیار ویژه 0 تا یک دریا واقعی، واقع در لبه صخره با زاویه گسترده 270 درجه واقع شده است. وقتی برای اولین بار وارد سایت می شوید، این احساس را به شما دست می دهد که در دریا یا روی دریا هستید، نه منظره دریا از دور. هرگز در هیچ پروژه ای که طراحی کرده ایم، احساس آبی تا این حد عمیق نشده است.

تصاویر

در پایان روز، طبیعت بزرگترین تجملی است که برای ما باقی مانده است.

هنگامی که در یک منطقه در هم تنیده با طبیعت توسعه می‌دهیم و طراحی خود را در یک مکان خاص ادغام می‌کنیم، ما این مسئولیت را داریم که از آن مکان حداکثر استفاده را ببریم.

پروژه Natulux در Küçük Erenköy، در یک بسته بسیار ویژه 0 تا یک دریا واقعی، واقع در لبه صخره با زاویه گسترده 270 درجه واقع شده است. وقتی برای اولین بار وارد سایت می شوید، این احساس را به شما دست می دهد که در دریا یا روی دریا هستید، نه منظره دریا از دور. هرگز در هیچ پروژه ای که طراحی کرده ایم، احساس آبی تا این حد عمیق نشده است.

8 ویلا منحصر به فرد در نمای جلویی در لبه صخره صخره ای واقع شده اند و وقتی از دور به آن نگاه کنید، احساس می کنید که در دریا هستند. در حالی که نمای ویلاها از جاده خصوصی در پشت یک خانه ییلاقی یک طبقه است، طبقات اتاق خواب در واقع زیر قسمت نشیمن و استخر در سطح جاده قرار دارند. تراس پشت بام با منظره 360 درجه دریا و کوه در پشت، نقطه پایانی است، در حالی که 3 اتاق خواب اختصاصی با کمد دیواری در مقابل دریا به باغ عشقی با منظره دریا خیره کننده از داخل و خارج باز می شود.

ردیف دوم متشکل از 5 ویلای دوبلکس در طبقات تراس پشت بام ردیف اول قرار گرفته است که با بهره گیری از پستی و بلندی های طبیعی سایت منظره بی وقفه دریا را مانند ردیف جلو فراهم می کند. گاراژ زیرزمینی و اتاق بزرگ در زیرزمین نور طبیعی و تهویه را با باز شدن به جاده خصوصی داخلی و باغ پایین در سایت فراهم می کند. قسمت نشیمن در طبقه همکف به باغی زیبا با استخر باز می شود، در حالی که 3 اتاق خواب اختصاصی در طبقه اول دارای منظره دریا و کوه از هر زاویه هستند.

در ردیف سوم 2 بلوک آپارتمانی، 8 آپارتمان باغ دوبلکس با دو اتاق خواب و یک فضای دو طبقه نشیمن – غذاخوری – آشپزخانه وجود دارد. همه آپارتمان ها به یک باغ خصوصی در مقابل مناطق نشیمن باز می شوند. در همان دو بلوک، 4 پنت هاوس خصوصی با 3 اتاق خواب و یک تراس خصوصی بزرگ در پشت بام برای هر آپارتمان، چشم اندازهای باشکوهی به دریا و کوه ارائه می دهند. هر دو بلوک آپارتمانی دارای یک فضای سبز در ورودی با تعداد زیادی پارکینگ هستند.

قسمت عقبی Natulux مرتفع است، با منظره دریا با زاویه دید وسیع مشرف به یک گردنه کوه در سمت غرب، و مناظر غروب خورشید خیره کننده بر روی دریا. دو بلوک آپارتمانی متشکل از 4 آپارتمان 3+1 با باغ و 2+1 8 آپارتمان پنت هاوس دوبلکس و تراس پشت بام به صورت استاندارد در همه آپارتمان های پنت هاوس ارائه می شود.

تصاویر

شرایط پرداخت

پیش پرداخت

30%

اقساط ماهیانه

36

موقعیت

برای هر گونه سوال تماس بگیرید

Four Seasons Life II
8 Nests Villas
× چطور میتونم کمکتون کنم؟