به سوالات شما پاسخ داده‌ایم

سوالات متداول خریداران ملک در قبرس شمالی

 قبلا مشتریانمان پرسیده اند

سوالات متداول

شامل ۳ شب و ۴ روز، ترنسفر فرودگاهی، گشت شهری، بازدید از پروژه ها، آشنایی با قبرس شمالی و مشاوره مداوم در طول مدت اقامت.

اتفاقی خاصی رخ نمی دهد و هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی گردد.

ایرانیان برای ورود به قبرس شمالی نیاز به اخذ ویزا ندارند و در فرودگاه باید مدارکی زیر را ارایه دهند :

دعوتنامه ارسال شده از طریق شرکت اورنست، بلیط برگشت، حداقل ۳۰۰۰ الی ۴۰۰۰ پوند انگلستان

شروع قیمت ها برای واحد صفر ۸۰۰۰۰ پوند انگلیس می باشد. این مبلغ شروع قیمت و برای واحد های سوییت است.

در قبرس شمالی صرافی های ایرانی وجود دارند که می توانید مبلغ مورد نظر خود را با استفاده از کارت شتاب ایرانی با حواله به حساب صرافی دریافت نمایید.

به دو حالت امکان‌پذیر است:

  • حالت اول: رزرو ملک با ۱۰۰۰ پوند ( این مبلغ از کل مبلغ کسر می گردد ) برای یک ماه و سپس پرداخت پیش پرداخت یا کل مبلغ
  • حالت دوم: خرید به صورت نقد یا اقساط بدون رزرو یک ماهه.

خوشبختانه بله، در قبرس شمالی امکان خرید به صورت:

  • اقساط تا ۴۰ ماه بدون بهره
  • و یا ۱۰ سال با بهره ۹.۷ درصد سالیانه وجود دارد.

به صورت کاملا توافقی بین خریدار و شرکت سازنده، به طوری که خریدار مشخص می نماید در چه بازه هایی چه مقدار می تواند پرداخت نماید.

در قبرس شمالی برای اخذ اقامت سایز خانه مهم هست، به فرض مثال : برای یک زوج واحد سوییت، برای خانواده ۳ نفره حداقل یک واحد یک خواب و برای خانواده ۴ نفره حداقل یک واحد دو خواب، هم چنین افراد زیر ۱۸ سال و بالای ۶۵ سال به اقامت نیازی ندارند

پس از امضای قراداد، حتی با پیش پرداخت و عدم تسویه کل مبلغ ملک

این جزیره در قسمت شرق مدیترانه و در بخش اوراسیا واقع شده است. قبرس در جنوب ترکیه قرار گرفته است  و از شرق به خاورمیانه، از غرب به یونان و از جنوب به مصر منتهی می شود. جزیره قبرس از نظر وسعت سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه هست.

به قطعیت بله، کشور قبرس شمالی پنجمین کشور امن دنیاست.

واحد اصلی پول قبرس شمالی همان لیر ترکیه می باشد و پول خرد آن کوروش نامیده می شود.

خرید خانه و ماشین عموما براساس پوند انگلستان محاسبه میشود.

مردم قبرس شمالی به زبان ترکی استانبولی صحبت می کنند ولی اکثر آنان به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند.

در قبرس شمالی در حال حاضر درحدود 7 دانشگاه معتبر موجود است که 87 درصد از آن ها دانشجویان بین المللی از 135 کشور مختلف هستند. در طی این سال ها، تعداد دانشجویان بین المللی که در سال تحصیلی 2009-2010 حدود 2500 بود، به بیش از 35 برابر افزایش یافته و به 88000 نفر در سال تحصیلی جاری افزوده شده است.

هزینه های زندگی در قبرس شمالی به نسبت کشورهای اروپایی حوزه مدیترانه و کشورهای مشابه بسیار پایین تر بوده و تا حدودی مشابه هزینه های زندگی در ایران می باشد.

تمامی پروازها به قبرس شمالی ابتدا در استانبول توقف می کنند و سپس به قبرس شمالی پرواز می کنند، به شکلی که شما ۲ساعت و ۵۰ دقیقه باید تا ترکیه پرواز کنید، پس از وقفه ای بین ۱ تا ۳ ساعت در ترکیه و تعویض هواپیما یک ساعت و ۲۰ دقیقه تا قبرس شمالی مجدد پرواز می کنید. بلیط ها به صورت پیش‌فرض  برای ۲ مقصد صادر می گردند، تهران تا استانبول و استانبول تا قبرس شمالی ( فرودگاه ارجان )

هیچ محدودیتی در تعداد نفرات وجود ندارد.

شرایط پرداخت باورنکردنی ! – سرمایه گذاری بر اساس ارز پایدار پوند –  ۶روز اقامت رایگان جهت بازید و بررسی – رشد قابل توجه سالیانه ملک – تنوع در شرکت های سازنده و پروژه ها – قیمت های بسیار پایین نسبت به ایران – تضمین اجاره با سود دهی مناسب – صلح دو قبرس و جهش قیمتی ۳ الی ۴ برابری – عدم محدودیت در مبلغ ملک جهت اخذ اقامت

گارانتی اجاره قراردادی هست که بین شرکت اورنست و خریدار امضا می گردد که شرکت اورنست متعهد به پرداختی ماهیانه ثابت به عنوان اجاره به فرد خریدار می گردد.

شرکت اورنست نه تنها، هزینه ای به عنوان دستمزد از خریداران جهت اخذ اقامت دریافت نمی کند.

بله اقامت قبرس شمالی تا ۴ سال به صورت سالانه صادر می گردد و پس از سال چهارم تبدیل به اقامت دایم می گردد.

بله تمامی سندها در قبرس شمالی پس از تسویه کل مبلغ، به صورت کامل به نام خریدار به صورت دایم ثبت می گردد، و در سند تمامی جزییات ملک و حتی مقدار سهم خریدار از زمین ملک نیز در سند درج می گردد و توسط دولت این کشور تمبر و مهر می شود.

روند خرید ملک در قبرس شمالی بسیار ساده می باشد و این پروسه ۲۴ الی ۴۸ ساعت زمان می برد، و شخص خریدار نیاز به حضور در اداره های دولتی ندارد و روند اداری به صورت سیستمی انجام می گردد.

منطقه لانگ بیچ بهترین منطقه از نظر سرمایه گذاری با توجه به موقعیت جغرافیایی و تعدد بیش از حد سازندگان بهترین منطقه می باشد و از امکانات این منطقه می توان از : نزدیکی به دریا، ۳۰ دقیقه رانندگی تا فرودگاه، ۱۰ دقیقه رانندگی تا شهر فاماگوستا، ۴۰ دقیقه تا شهر لفکوشا، یک ساعت تا شهر گیرنه و … نام برد.

در قبرس شمالی علاوه بر تورم ۵ الی ۱۰ درصدی سالیانه ملک، ارزش افزوده ی قابل توجهی شامل ملک های این کشور می شود، اجازه دهید بحث ارزش افزوده را ساده بیان کنیم، به فرض مثال پروژه ای که در مرحله خاک ۳۵۰۰۰ پوند پیش فروش می شود، پس از مرحله گودبرداری این مبلغ به ۳۷۰۰۰ الی ۳۸۰۰۰ پوند ، پس از نمایان شدن اسکلت به ۴۰۰۰۰ الی ۴۱۰۰۰ پوند و پس از تکمیل شدن پروٰژه و کلیه امکانات آن به ۴۵۰۰۰ الی ۴۷۰۰۰ پوند افزایش می یابد.

فقط کافیست تصویر بلیط و پاسپورت خود را برای کارشناسان ما از طریق واتساپ به شماره ۰۰۹۰۵۳۳۸۵۷۵۱۳۹ ارسال نمایید.

ایرانیان قبرس شمالی از وضعیت مطلوب با کیفیتی برخوردار هستند، زیرا بر خلاف ایرانیان کشورهای همسایه مانند گرجستان و ترکیه، که هر فردی با هرمبلغ و وضعیتی می تواند به این کشورها ورود کند، در قبرس شمالی فقط افراد دانشجو و سرمایه گذار حق دریافت اقامت این کشور را دارند و اقامت هایی به نام توریستی بلند مدت و پناهندگی وجود ندارد.

قطعا بله، زیرا شما با سند ملک خود به سفارت های مذکور نشان می دهید که شما از تمکن مالی برخوردار هستید و در کشور ثانویه توانایی زندگی و از پس از هزینه های برآمدن را دارید.

در حال حاضر شروع قیمت ملک در قبرس شمالی ۳۷۰۰۰ پوند انگلیس می باشد که در حال حاضر با احتساب پوند ۲۴۰۰۰ تومانی می توان با ۸۸۸ میلیون تومان در این کشور صاحب ملک شد و از آن جالب تر با ۲۵درصد پیش پرداخت یعنی با مبلغ ۲۲۲ میلیون تومان کلید منزل خود را تحویل بگیرید.(تاریخ سال ۱۳۹۹)

خیر، شما در هیچ مرحله ای نیاز به شرکت اورنست هزینه ای پرداخت کنید و تمامی هزینه های ملک را طبق قرارداد به شرکت سازنده پرداخت می نمایید.

در قبرس شمالی به علت اینکه ملک خریداری شده به صورت کامل و دولتی به نام خریدار ثبت می گردد، پس از فوت متوفی، سند ملک خریداری شده مانند ایران به وارثین انتقال پیدا می کند.

قيمت ملك در قبرس شمالي تقريبا معادل متري ١٠٠٠ پوند ( ٢۴ ميليون تومان محاسبه با پوند در اوایل تیر ماه) مي باشد كه اگر بخواهيم در تهران ملكي با امكانات مشابه قبرس شمالي مانند: انواع استخر سرباز و سر پوشيده، پاركينگ اختصاصي، رستوران، ماساژ، باشگاه بدنسازي، كافي شاپ، زمين تنيس، زمين بازي كودكان، سالن اجتماعات، مهدكودك، اتاق بازي، سونا، جكوزي، آلاچيق، باربيكيو و ساير امكاناتي كه منجر به لوكس بودن مي گرددخريداري كنيم بايدحداقل متري  ٨٠ ميليون تومان به صورت نقدي هزينه نماييم، در صورتيكه در قبرس شمالي با يك سوم قيمت و شرايط پرداخت اقساط بدون بهره مي توانيم صاحب خانه اي رويايي شويم و از مزايايي مانند اقامت يك كشور ثانويه و افتتاح حساب بانكي ارزي نيز بهره مند شويم.

به طور کلی در قبرس شمالی مبلغ خانه به صورت متری محاسبه نمی گردد و قیمت بر اساس پروژه سازنده، موقعیت، سایز، طبقه و امکانات قیمت گذاری می گردد، اما در کل و بر اساس آمار می توان به صورت میانگین متری ۱۰۰۰ پوند را در نظر گرفت.

برای خرید یا پیش خرید یک واحد باید حتما موارد زیر را در نظر بگیرید :

۱. اعتبار شرکت سازنده

۲. شخصی ساز نبودن پروژه

۳. محل و موقعیت پروژه

۴. سابقه شرکت سازنده

۵. ملیت صاحب شرکت سازنده

۶. امکانات پروژه

۷. سند پروژه

۸. استعلام پروژه

بله، خریدار در هر زمانی( رزرو، پیش خرید، خرید، پس از تحویل ) امکان تعویض ملک را با یک ملک دیگر دارد، به صورتی که قیمت ملک خریداری شده، از ملک جدید کسر می گردد.

قوانين اجتماعي و مدني در قبرس شمالي كاملا مانند و الگو گرفته از كشور انگلستان مي باشد، تمامي افراد از هر قشر و گروهي از نظر حقوق اجتماعي يكسان بوده و تبعيضي بين افراد وجود ندارد. تمامي نيروهاي اداري دولتي و خصوصي بر اين باورند كه هرگز نبايد هيچ حقي از هيچ انساني ضايع گردد .

در قبرس شمالي جهت فرمان و خيابان ها كاملا برعكس ايران مي باشد، يعني فرمان خودرو در سمت راست قرار دارد. حد اكثر سرعت مجاز رانندگي ١٠٠ كيلومتر بر ساعت مي باشد و حداقل جريمه ٣٢٠ لير است. همچنين تمامي مردم قبرس شمالي ارزش خاصي براي قوانين رانندگي قائل هستند و جرائم رانندگي و حوادث رانندگي در اين كشور به ندرت رخ مي دهد.
همچنين قيمت خودرو در اين كشور ١/٤ مبلغ خودرو در ايران است.

بله امکان خرید مستقیم با تمام ارزهای دیجیتال وجود دارد.

در حال حاضر علاقه مندان به مراجعه حضوری می توانند به دفتر اورنست در تهران مراجعه کنند.

هنوز پاسخ خود را نگرفته‌اید؟

فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان اورنست طی ۲۴ ساعت آینده با شما تماس بگیرند

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
25 + 3 = ?
Enter the equation result to proceed
× چطور میتونم کمکتون کنم؟